Durere in zona organelor genitale

Boli genitale masculine

Postata de ovi_dica cu 13 ani in urma.

Buna ziua as dori si eu sa stiu un cabinet de urologie care as putea sa merg cu trimitere de la doctorul de familie ,pentru ca am mici intepaturi la testicolul drept..!! Multumesc

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Nu ai precizat de unde esti. Poti merge la urologie la policlinica de care apartii teritorial, cu trimitere de la medicul de familie. Medicul urolog din policlinica poate sa iti dea trimitere sa un spital, daca crede ca e necesar. Altfel, la un cabinet particular nu ai nevoie (din cate stiu) de nici o trimitere, dar nu garantez pt calitatea serviciilor. Cea mai buna clinica de urologie se gaseste la spitalul Fundeni, din Bucuresti. Mai multe nu stiu sa iti spun.