Durere in zona organelor genitale

Boli genitale masculine

Postata de ovi_dica cu 13 ani in urma.

Buna ziua..am 19 ani iar in urma cu ceva timp (2 luna) inainte de actul sexual cand intra in erectie la testicolul drept simt niste junghiuri mici...de asemenea si cand ating penisul sau trag pielea tot asa simt dar nu asa intens. in timpul actului sexual nu simt nik,doar inainte si dupa cand ma spal.! Precizez ca inainte de aceste dureri am avut candida..pe care am tratato! Imi puteti spune ce ar putea sa fie...sau macar un urolog bun....si cat costa o consultatie sau o ecografie? Multumesc..!

Raspunsuri (4)

da

acum 13 ani

de ce nu te duci la doctorul de familie ? el iti poate recomanda un doctor bun.. sau dute undeva la particular.

ovi_dica

acum 13 ani

pai spuneti-mi si mie va rog un cabinet particular bun... si cam cat ar putea costa.. ca deocamdata la medicul de fam nu pot sa ma duk ca este in concediu..

Ionescu

acum 13 ani

Ovidu, candida este imposibil de vindecat cu medicamente chimice si ce simti acum sunt efectele tratamentului. Mergi mai bine la un medic homeopat.

cosmin21

acum 12 ani

ovi_dica ai reusit sa afli ce se intampla aceeasi problema o am si eu