durere de testicol

Boli genitale masculine

Postata de ana-maria17 cu 16 ani in urma.

sall de vreo 2 zile am o durere la testicolul stang,nu este umflat doar simt asa o durere, nu prea mare dar destul de jenanta. daca cineva sa confruntat cu ceva asemanator pls sa ma ajutati.

Raspunsuri (3)

Red_Scorpion19

acum 15 ani

cred ca trebuie sa faci dragoste

stanica104497

acum 15 ani

mergi la un urolog.esti suspect de EPIDIDIMITA,ca mine de altfel,pe mine de 2 ani ma durea si am luat ciprofloxacilina 500mg timp de 10 zile si mi-a trecut,dar mergi la un urolog mai intai....

Ion

acum 2 ani

cum ai rezolvat problema ?