driptane

Boli genitale masculine

Postata de Turcan1133045 cu 15 ani in urma.

imi puteti spune cu ce alt medicament pot inlocui driptane 5 mg?am inteles ca acestea au fost retrase de pe piata!va multumesc !

Raspunsuri (2)

acum 15 ani

Buna,

Medicamentul se gaseste inca; spre exemplu, e pe stoc in farmaciile Sensiblu, de exemplu.
Poti sa suni la numarul 0212430019 pentru a cere mai multe informatii (e nr farmaciei de pe Sos. Colentina ) sau la Tel Verde: 0800 080 234 - apel gratuit.
Numai bine!

Ionela Marciuc

acum 11 ani

Cat timp dureaza tratamentul cu driptane?