despre penis

Boli genitale masculine

Postata de marius.moldovan cu 11 ani in urma.

cind fac sex am o durere f mare in partea drapta a penisului.de aprox 2 sapt,,nu mam lovit sau alte chestii.vine din zona anusului,pina in penis sus cind il indrept numai in partea ddreapta..ce poate fii..nu am avut asfel de probl..am 45 de ani..va multumesc..

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati medicul urolog pentru investigatii.

Laura SS

acum 11 ani

Remediu 100% Natural impotriva ejacularii precoce. Pastila Potenta XPill

c***a