Decojire piele pe preput

Boli genitale masculine

Postata de cristipiturca cu 11 ani in urma.

Buna ziua
In urma relatiei sexuale cu sotia mea,a doua zi,pe capul penisului incepe sa mi se decojeasca pielea.Nu ca atunci cand te bronzezi,foarte putin parca ar fi niste besici care se sparg,de asemenea este si un miros neplacut.Sotia mea are niste scurgeri de culoare alba,a fost la ginecolog dar examenul ei a iesit ok.Imi puteti recomanda unde sa merg.ls dermatologie sau infectioase?Multumesc

Raspunsuri (2)

Dr.Naturopat

acum 11 ani

dermato

Irinuqa

acum 11 ani

Dute la doctorul de familie :) . Si el va stii mai bine unde sa te indrume .