de ce?

Boli genitale masculine

Postata de DaAarkyYy cu 12 ani in urma.

din ce motive apare ejacularea la 5 ;10 minute de la inceputul actului sexual

Raspunsuri (3)

Dr. Nucu

acum 12 ani

Din motive naturale. Durata medie a unui contact sexual normal este de 7 minute.

marius

acum 11 ani

de ce cand ma excit imi curge un lichid transparent din penis,este normal ? daca nu ce ar trebui sa iau multumesc

Robert

acum 10 ani

Da este normal este un fel de lichid transparent ca un fel de lubrifiant si care iti curge inainte sa ejaculezi.