De ce nu pot fuma in timpul menstruației?

Boli genitale masculine Ameteala Anemie Ciclul menstrual Durere de cap
+2
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1521741990 cu 6 ani in urma.

Buna ziua ! De aproximativ 3-4 luni in timpul menstruației și după când fumez ma ia o amețeala de nedescris , tremurat și se înmoaie picioarele plus dureri de cap .
Care ar fi cauza ? Precizez ca la recomandarea farmacistului de 2-3 zile de când mi a venit menstruație am luat Calcidin pliculețe plus pastile efervescente de Supradyn ..
Poate fii cauza unei lipse de calciu magneziu fier ?
După terminarea menstruație la câteva zile imi revin

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1521741990

acum 6 ani

Aștept raspuns