De Ce Mi S-A Micsorat Pielea Preputului?

Boli genitale masculine test2

Postata de Utilizator11618684963 cu 2 ani in urma.

Buna seara si ma scuzati de deranj dar am si eu o intrebare.
Am 33 de ani am 4 copii sun insurat iar de cateva luni simt pielea preputului ca ma strange ca si cum un inel de cauciuc il strange si din ce erectia este mai mare din aia este mai grea decalotarea preputului si mai dureroasa iar la baza preputului au aparut cateva pete rosiatice care provoaca o mancarime groaznica .
Tin da mentionez ca sotia mea a avut o raceala in zona intima cu un an si ceva in urma dar in acea perioada nu am avut nici macar o simtoma de acest gen.
Poate sa fie din acea cauza?
Astept un raspuns si va multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul urolog. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/cauzele-aparitiei-punctelor-petelor-rosii-de-la-nivelul-penisului_17958