De Ce Ma Doare Testicolul Stang Cand Urinez?

Boli genitale masculine

Postata de Utilizator11606337737 cu 3 ani in urma.

Buna seara. Ma numesc Ionut si am 35 de ani. De 2-3 zile ma doare testicolul stang, in special cand urinez. Iar cand ma aplec sau stau intr-o anumita pozitie, ma doare si testicolul drept. Contacte sexuale am avut. Multumesc)

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-prostatei/cand-devine-durerea-testiculara-o-urgenta-medicalai_16024