DDe ce mi se crapă pielea în timpul actului xexual?

Boli genitale masculine

Postata de membru283938 cu 6 ani in urma.

Deci am fost operat de fimoza în urma cu 2 ani. La început mai greu după care totul normal. Acum problemă este : de ce în timpul actului xexual nu tot timpul, mi se crapă pielea de sub gland mai bine zis sub capul penisului si asta se întâmplă numai atunci când fortez penetrarea datorită partenerei care câteodată e mai uscată în zona vagonului si este foarte duteros si ustura.Acum eu va întreb cu ce unguent sa ma dau sa nu se mai întâmple chestia asta? Aștept un răspuns.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-feminine/lubrefierea-insuficienta-a-vaginului_687