Dc urinez sange ?

Boli genitale masculine

Postata de MembruMobileApplicaarhip cu 6 ani in urma.

Cam de acu o luna de fiecare data dupa ce fac dragoste cu prietena urinez sange si iese si niste chegulete mici. Care este problema si ce ar trebui sa iau sau sa fac??

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectii-urinare/hematuria-urinarea-cu-sange_610

MembruMobileApplicaarhip

acum 6 ani

Dar o idee daca e grav sau nu??? Sau un medicament ceva va rog