Cum tratez o rana deschisa in zona penisului?

Boli genitale masculine Conditii chirurgicale genitale

Postata de MembruMobileApp1508680876 cu 6 ani in urma.

Buna ziua,
Zilele trecute am inceput sa fac sex cu prietena mea, la incepu a mers bine, dupa am schimbat pozitia si ea a stat deasupra si atunci in momentul penetrarii am simtit o durere foarte mare. La inceput am crezut ca doar a fost ceva normal deoarece nu era lubrifiere, dupa am descoperit ca pielea de langa capul penisului a fost despicata. La inceput a curs destul sange, dar acum doar se vede rana deschisa.
Uneori ustura foarte tare in acea zona si nu stiu cum sa fac sa se vindece deoarece e in partea interioara a preputului.

Cum trebuie sa procedez sa se vindece mai repede?

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/afectiuni-ale-aparatului-genital-masculin_740

Leo

acum 2 ani

Salut, cum ai rezolvat problema?