Cum pot vindeca problema asta?

Boli genitale masculine

Postata de Huli cu 13 ani in urma.

Buna. Am 16 ani si am penisul curbat spre stanga: Un Ex cam de genu \ (liniei) poate inca un pic mai curbat Ce este de facut??? O sa o doara pe prietena mea sau este vreun medicament ceva????

Raspunsuri (3)

Gabi

acum 13 ani

Buna. Nu este nici o problema, majoritatea barbatilor nu au penisul perfect drept. Poti sa cauti pe net poze cu penisuri, o sa vezi ca unele sunt chiar curbate in jos!! Si prietenul meu il are un pic spre stanga. Pe prietena ta in mod normal nu o sa o doara pentru ca vaginul se adapteaza, dar sa fii mai delicat, mai ales daca cumva ea este virgina. Medicamente nu exista iar de operat sincer nu iti recomand.

Huli

acum 13 ani

Da e virgina Dar merci foarte mult si iti multumesc ca ma sprijini

Iuli

acum 13 ani

Cu placere! Si nu uita: prezervativ la orice contact sexual, inca de la inceput! Sanatate si succes!