Cum pot trata crapaturile penisului si coșurile de pe marginea acestuia?

Boli genitale masculine

Postata de Utilizator11604877085 cu 3 ani in urma.

De vreo 2 ani am niste crapaturi pe capul penisului si niste cosuri albe si roz pe marginile acestuia
Am inteles ca se poate trata cu niste creme
Daca se poate prin aceasta metoda as dorii si eu un nume de astfel de medicamemt

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/cauzele-aparitiei-punctelor-petelor-rosii-de-la-nivelul-penisului_17958

Adihanza

acum 8 luni

De vreo 5 luni am niste crapaturi pe capul penisului si niste cosuri albe si roz pe marginile acestuia
Am inteles ca se poate trata cu niste creme
Daca se poate prin aceasta metoda as dorii si eu un nume de astfel de medicamemt