Cum pot sa tratez o iritatie pe penis?

Boli genitale masculine Conditii chirurgicale genitale

Postata de Utilizator11530044393 cu 5 ani in urma.

Buna ziua. De cateva zile mi-a aparut un fel de iritatie pe penis de culoare rosie si cu un punct alb din care pare sa iasa un fel de puroi. Mi-am dat seama ca secreta puroi din cauza plasturelui pe care l-am pus pentru ca secreta foarte foarte putin. Mai iese si sange din alt punct care pare sa aiba un fel de scoarta. Sunt sanse sa fie de la faptul ca nu ma sterg sau nu o scutur destul dupa ce urinez? Cum se poate trata? As dori foarte mult sa aflu deoarece nu as da bani pentru o consultatie daca nu e ceva grav. As dori sa mai mentionez ca la inceput parea ca un cos mic care s-a transformat intr-un fel de buba mai mare. Multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

Utilizator11530044393

acum 5 ani

Am uitat sa mentionez ca nu am mai avut niciun contact sexual de foarte mult timp