crapaturi piele preput

Boli genitale masculine

Postata de membru244293 cu 10 ani in urma.

buna ziua . ma numesc Danny si am si eu o problema . exact sus pe pielea de pe preput unde se culiseaza au aparut niste crapaturi si ma ustura foarte tare am incercat cu igiena stricta si creme ca sudocrem si nimic. mi s-a dat sa iau 20 de pastile de doxicilina pentru 10 zile cate 2 pastile pe zi dar inca nu sau uscat sau nu sau retras in profunzime . ce trebuie sa fac ? mentionez ca am luat decat 10 pastile de doxicilina sunt la jumatate din ele si mai am 10 . un sfat se poate de exemplu o crema care sa cicatrizeze mai repede zona

Raspunsuri (1)

andrei

acum 10 ani

sall , am si eu o problema la fel,am fost azi la medic si mia dat o crema fucibet, mentionez ca sint in anglia, nu stiu daca se gaseste si tara crema asta