crapaturi pe pielea de la putulica,,,

Boli genitale masculine

Postata de adrian41881700 cu 12 ani in urma.

fiului meu i s-a crapat putin pielea de la putulica si are usturimi ,,exact in zona de la cap .cind se decaloteaza se crapa putin si curge singe,,,,

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

e posibil sa fie vorba de o fimoza care in cele mai multe cazuri necesita tratament chirurgical. nu incercati sa corectati fimoza (imposibilitatea ca preputul sa fie retractat) acasa, ci apelati la un medic pediatru. pot aparea complicatii ca parafimoza, in cazul decalotarii fortate (preputul ramane retractat in spatele glandului si nu poate fi repus in pozitie normala).

violeta

acum 12 ani

am culoarea albastru la ochi unde toata lumea are alb ce inseamna