crapaturi pe penis

Boli genitale masculine

Postata de symsorina cu 13 ani in urma.

buna ziua sotului meu ii ies pe penis niste crapaturi apoi dupa o zi se formeaza cojite in zona unde au fost crapaturile.ce poateface si cu ceanume sa se dea sa nui mai apara?

Raspunsuri (3)

Filipa

acum 13 ani

Sotul ar trebui sa mearga la dermatologie sa vada care-i problema. Tratamentul se da in functie de boala pe care o are. Poate nu-i suficient sa se dea cu ceva, cauza ar putea fi interna. Ai grija sa nu-ti transmita cine stie ce, femeile se vindeca mai greu decat barbatii.

Iuli

acum 13 ani

Pare a fi o BTS. Urgent la dermatolog si contact sexual numai cu prezervativ.

symsorina

acum 13 ani

oki mersi pentru sfat o sai zic sa se duca