crapaturi la nivelul preputului

Boli genitale masculine

Postata de raduionescu cu 13 ani in urma.

Buna ziua, Cam de o saptamana am observat niste mici crapaturi la nivelul preputului. Acestea devin foarte sensibile in momentul decalotarii sau in timpul actului sexual chiar insuportabile. Au cam 2-3 mm si sunt longitudinale pe penis . Stiti ce sunt si cum se pot trata ? Multumesc.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Precizeaza daca ai avut contact sexual in ultimele 2 sapt, de care si daca a fost protejat sau nu.

ovidiub06

acum 13 ani

ai balanita candidozica cu o forma de lichen...cred..prea putzine info
ai oferit...