crapaturi ale pielii penisului

Boli genitale masculine

Postata de inginer cu 11 ani in urma.

buna seara am o problema mi sa crapat penisul dupa ce am avut relati cu sotia, in nainte de aface sex cu sotia ea sa pus micoginax vaginal,eu stiu ca este interzis in asa caz dar am crezut ca nu va fi nimik, in timp ce faceam sx simtiam un rece puternik de parca a inghetat penisul, si peste 2 zile imi aparuse crapaturi durerosa rani deschise, am de ja 5 zile, si nustiu ce sa fac cer la dumnevoastre un ajutor.

Raspunsuri (6)

inginer

acum 11 ani

cer un sfat ce sa fac cu penisul acesta crapat,

Dr. Mihaita Viorica Mihalceanu

acum 11 ani

Poate fi o alergie la componente din ovul sau aceeiasi infectie pt care efectueaza si sotia tratament. Cel mai bine este sa efectuati un consult la dermatolog.

M.George

acum 11 ani

Un consult la dermatolog

anonimul1995

acum 11 ani

am si eu aceasi problema a 17 dar nam avut nici un contact sexual vreo data astept un raspuns

andy

acum 10 ani

sa ti-l bagi in cur!

MIHAI

acum 9 ani

BUNA ZIUA ,AM SI EU O AMTREBARE PT UN CUNOSCATOR ADICA DOCTOR .TATAL MEU A FOST APROAPE LA TOTI DOCTORI DIN JUDETUL DOLJ ARE O IRITATIE USTURIME PE CIRCUMFERINTA PENISULUI NU STIU EXACT CATE PASTILE CREME ALIIFI UNGUENTE ETC A LUAD DAR FARA NICI UN REZULTAT ESTE ACEASII SITUATIE NE SCHIMBATA .DACA MA PUTETI SJUTA SAU DA UN SFATA AN PRIVINTA ACEASTA .VA MULTUMESC .