Cosuri pe penis?

Boli genitale masculine

Postata de MembruMobileApp1515375587 cu 6 ani in urma.

Buna ziua!

As vrea sa spun ca de ceva timp mi-au aparut niste cosuri pe penis.Acestea sunt mai mici(fata de un cos normal) si sunt sub piele.Tin sa mentionez faptul ca pe unele dintre ele am putut sa le storc deoarece aveau o deschizatura mica si a iesit ceva alb ca radacina de la un cos normal.

Imi puteti spune ce as putea sa fac ca sa nu-mi mai apara?

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Candidoza-si-alte-infectii-micotice/simptome-de-candida-la-barbati_11317

MembruMobileApp1515375587

acum 6 ani

M-am uitat peste articol si vreau sa spun ca nu am iritatii,dureri sau alte simtome.Am vazut si niste imagini pe net si nu se aseamana cu ce am eu.Tot ce se intampla e ca se inmultesc ca niste cosuri normale.Trebuie sa va spun ca eu am varsta de 15 ani.Din cate am inteles din ce am vazut tot pe net e ca problema pe care o am eu e normala la barbati dar nu stiu ce trebuie sa fac ca sa nu mai apara.(de 6 luni au cam inceput)
Va multumesc pentru raspuns oricum!