Cosulete Mici inconjurul penisului....

Boli genitale masculine

Postata de FlorinPetru cu 10 ani in urma.

Buna Ziua!
Am o nelamurire,De mult timp am un fel de cosulete mici,micute inconjurul penisului,precum si putina zona rosie ,dar nu ma doare nimic,nu simt nimic,totul este normal,As dori sa stiu daca este ceva normal,sau am vro problema?Mentionez ca de la varsta de 14 ani am observat ce aveam la penis,iar acum am varsta de 17 ani,In tot acesti ani nu sa schimbat nimic.Am vro problema ? Multumesc Frumos!

Raspunsuri (3)

Dr.Jhonny

acum 10 ani

da ..ai sida

Sumy

acum 10 ani

Esti sigur are sida . daca cosuletele sunt sida inseamna ca toti care au cosuri au sida esti chiar figura Dr.Jhonny

Sumy

acum 10 ani

Stai linistit nu ai nici o sida , nu lua in considerare pe toata lumea . dute la Dermatologie si te va consulta si atuncea iti va zice mai sigur ce problema ai .