Cos pe testicul

Boli genitale masculine

Postata de iWax cu 9 ani in urma.

Revent mi-a aparut ca un cos pe testiculul stang . In prima zi am incercat sa il sparg dar nu am reusit , si s-a umflat dar acum e foarte mic , ce parere aveti ? E ceva grav ?

Raspunsuri (2)

iWax

acum 9 ani

Am uitat sa precizez ca am 16 ani

Anonim

acum 9 ani

Stai linistit ,tuturor le iese asa ceva , o sa dispara de la sine in timp , nu mai umbla la el ( seamana cu un cos dar de fapt nu e ,nu e nimic de care sa fi ingrijorat)