Copil 1,5 ani

Boli genitale masculine

Postata de serincristina cu 12 ani in urma.

Buna ziua! Cu cateva zile in urma am observat pe capul penisului la copil ca era rosu si i-am tot dat cu sudocrem sau bepanten. Azi am vazutca s-a facut ca o basicuta care a colectat un lichid alb, ca puroiul. Are un varf prin care mai iese afara puroiu. Ce ar trebui sa-i fac? Multumesc

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Sa mergi cu el la medic cat mai repede?!!

TataNicu

acum 12 ani

Detaliile pe care le dati dvs sunt insuficiente, o simpla inspectie ar stabili diagnosticul. Poate fi vorba de o leziune produsa de dvs in inercarea de decalotare pentru prevenirea fimozei, iar daca ar fi as solutia ar fi de a compresa zona cu tampoane sterile imbibate cu Rivanol, eventual un tratament antibiotic.

incostienta

acum 12 ani

Copilul tau are o problema si tu o lungesti pe forumuri? Dute femeie cu el la medic si nu-l trata dupa ureche...numai incostienti apar zi de zi