Coșuri mici albe în jurul prepuțului?

Boli genitale masculine

Postata de Andreizzz cu 3 ani in urma.

Buna ziua. Încă de mic copil am niște coșuri mici și de culoare alba în jurul prepuțului. Ce ar putea fi? Le am încă dinainte să încep viața sexuală, dar oricum nu prea am făcut sex la viața mea. Ce ar putea însemna și cum aș putea scăpa de chestia asta?

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/cauzele-aparitiei-punctelor-petelor-rosii-de-la-nivelul-penisului_17958

Andreizzz

acum 3 ani

Din păcate nu mă pot adresa medicului, deoarece nu muncesc și nu sunt asigurat, prin urmare ar trebui să plătesc o sumă mare de bani, de care nu dispun... Aș dori dacă se poate niște păreri. Care sunt cauzele și care ar fi tratamentul. Mulțumesc!