ciuperci zona genitala

Boli genitale masculine

Postata de neagu20 cu 12 ani in urma.

acum cate luni am avut un fel de cos deasupra penisului care pe urma a devenit ca un fel de ciupercutza...in timp mi`au mai aparut cateva ...acuma sunt vreo 6-7 asa micute ma cam mananca cate odata...vreau si eu un tratament ceva??si pentru o curatire a urinei ceva ...am impresia ca urina si sperma au alt miros ...astept raspuns ...multumesc

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

Tratamentul în cazul acestei afecţiuni (cel mai probabil o boală transmisibilă sexual - BTS) nu poate fi stabilit decât de către un medic dermato-venerolog în urma efectuării unui examen fizic pentru stabilirea unui diagnostic precis şi a conduitei terapeutice

neagu20

acum 12 ani

Momentan nu pot sa ajung la un doctor ,am inteles ca pastilele zinnat sunt boli infectioase de genu asta.Imi puteti recomanda niste pastile pt curatire urinei sangelui etc ?cel putin pana ajung la un doctor si rezolv cu aceo negi ...urina si sperma au mirosul schimbat de aceea ma gandesc sa iau niste pastile pt curatire....astept rapuns va multumesc