cine poate raspunde!

Boli genitale masculine

Postata de volei_man cu 14 ani in urma.

In momentul cand am scaun am sesizat faptul ca uneori am o scurgere din penis de culoare albicioasa sau transparenta iar acest fapt mi se intampla de cativa ani buni. Neexistand alte simptome in afara celor aratate, nu am apelat la sfatul unui medic. Totusi un semn de intrebare exista. Astept un sfat fata de cele aratate. Va multumesc anticipat!

Raspunsuri (3)

antonio

acum 14 ani

sa shtii ca am shi eu asha ceva tot de mai multzi ani dar mie rushine parka sa merg la un medik!poate ne ajuta cineva???va rugam mult!!!!

my name

acum 14 ani

poate fi un simptom de epididimita (cauta pe site despre asta), eu am avut ...

Utilizator21547843138

acum 5 ani

Ai rezolvat problema? ai primit vre un diagnostic?