chist la baza penisului...

Boli genitale masculine

Postata de Agni2011 cu 13 ani in urma.

Buna seara, ma numesc Dan S. si v-as ruga sa va spuneti parerea in cazul meu. De vreo doua luni simt la baza penisului, inauntru, ceva tare, ca un chist. Nu-mi creeaza niciun fel de disconfort daca nu apas locul respectiv. Despre ce credeti ca ar putea fi vorba, este un motiv serios de ingrijorare?
Va multumesc anticipat pentru raspuns.

Raspunsuri (2)

Carpe Diem

acum 13 ani

Ar fi indicat sa mergeti la un control! Ar putea fi un punct de grasime inchistat, mai ales daca spuneti ca va deranjeaza doar la apasare, dar ar pute fi si altceva. Un control va va lamuri si..... mai bine un control degeaba decat un tratament mai tarziu!

Agni2011

acum 13 ani

Multumesc, Kasho, pentru raspuns.