Ce sfat imi dati pt problema de mai jos este transmisibila ma refer la spalarea lenjeriei intime si?

Boli genitale masculine

Postata de Cecilia-Daniela-Radu cu 6 ani in urma.

sotul meu are niste crapaturi verticale pe pilea p...Afost la medic si aurmat uh tratament cu cicatrizina unguent si dermazin se spla local cu sapu nklorane dar dupa o jumatate de an iar a acum a reaparut mai are si pielea iritata pecap in jurl canalului de urinat

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes://sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/depistarea-si-prevenirea-bolilor-cu-transmitere-sexuala_9197