ce este ???????????

Boli genitale masculine

Postata de ooll cu 10 ani in urma.

Buna ziua !! Prietenul meu de catva timp a observat ca are o secretie cateodata incolora !! La inceput era galbuie si avea mancarimi, il pisca cand mergea la baie acum nu mai are acea senzatie.Acum nu poate merge la doctor pt este plecat din tara si nu stie limba,etc ..Imi puteti da un sfat,va rog ? Si chiar si dupa ce face dus , zona intima are un miros ciudat..ce este ? Va multumesc !!

Raspunsuri (1)

vlad291

acum 10 ani

Cel mai bine ar fi sa consultati un specialist. In caz ca este vorba de o ciuperca, atunci cel mai probabil o vei avea si tu, deci ar trebui sa treci pe la un cabinet ginecologic sa vezi cum sta treaba. In caz ca ai o problema de acest gen, este foarte plauzibil ca si la el sa fie aceeasi. Si nu vreau sa fiu deplasat, dar ar trebui sa il intrebi daca a intretinut relatii sexuale si cu altcineva in afara de tine, si afectiunea sa fie luata de la respectiva. :| Multa sanatate va doresc!