ce este acest cos

Boli genitale masculine

Postata de bofanelena cu 12 ani in urma.

buna ziua.as avea si eu o antrebare?de 20 ani mia iesit pe penis ca un cos.acum sa marit cat o graunte,ma mananca si cateodata ma doare fiind tare ca un pietroi. puteti sami spuneti ce ar putea fi si ce trebuie sa fac unde sa merg?va multumesc

Raspunsuri (2)

mihai

acum 12 ani

am avut si eu un cos pe varful puli , da am cantat cantece de jale si o trecut, daca nu merge cu cantece , incerca cu flexul

bofanelena

acum 12 ani

nesimtit