Ce ar trebui sa fac?

Boli genitale masculine

Postata de Utilizator11580196814 cu 4 ani in urma.

De vreo 3-4 zile am avut primul meu contact sexual și a fost neprotejat , de atunci capul penisului este ușor iritat iar prepuțul inflamat și mi se pare că este mult mai restrâns deoarece reușesc dar cu foarte mici eforturi să decalotez. Am căutat pe internet simptomele , am ajuns sa cred că sufăr de Balanopostita deoarece uneori am si secreția alba in jurul capului penisului.
Am inceput sa curat capul penisului de câteva ori pe zi și se poate vedea o ameliorare dar cu prepuțul tot așa este .
As dori sa știu dacă ar trebui sa mă îngrijorez sau nu.
Ața nu mi s a rupt la contactul sexual .

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/cauzele-aparitiei-punctelor-petelor-rosii-de-la-nivelul-penisului_17958

Utilizator21580388744

acum 4 ani

Acesta este un fel de boală cu transmitere sexuală, consultați imediat un medic!