caut medic

Boli genitale masculine

Postata de gabriela190128532 cu 15 ani in urma.

vreau sa stiu cine imi poate recomanda un medic urolog bun in cluj dar sa stiti sigur ca e bun, ati fost la el sau a fost cineva din familie

Raspunsuri (8)

Buga

acum 13 ani

Medic urolog spitalu clujana crisan nicu

Any

acum 13 ani

Am fost operata de acest medic m-ia fost scos rinichiu drept.

adriana

acum 12 ani

cea mai mare incredere in domnu dr.nicolae crisan de la clujana din propria noastra experienta este un om extraordinar fara el tatal meu nu mai era si azi toata stima si recunostinta

Maya

acum 12 ani

E cel mai grozav medic!!! Jos palaria!

Maya

acum 12 ani

Este cel mai grozav medic!!! Jos palaria!

Andeea

acum 10 ani

Din pacate stiu pe cine sa nu va recomand - Dr Crisan Nicolae - aparent interesat, dar din pacate in realitate de-o superficialitate cum nu am mai intalnit. Mai mult decat atat este mereu "ocupat", una zice alta face, de la o intalnire la alta nu mai stie absolut nimic despre tine.

Vali

acum 7 ani

Draga Andeea ,

Desi nu imi sta in carater si nici CV-ul nu ma lasa, dar tot nu ma pot abtine sa nu iti spun ca habar nu ai ce vobesti, intr-un cuvant pur romanesc esti ,,prin buruieni,,!

popa minerva

acum 9 ani

am fost operata in 25 oct 2013 de dr crisan nicolae bineinteles cu asistenta prof Coman.Mi-a reusit opertia nefrectomie dreapta.Dr crisan este un domn.cu experienta medicala,nu am cuvinte sa-i multumesc .cel mai bun doctor ....