Cartilas

Boli genitale masculine

Postata de rdr130211 cu 12 ani in urma.

De o saptamana am un fel de cartilaj chiar sub capul penisului. Dupa o zi dupa ce aparut acest "zgarci" s-a si invinetit pielea chiar in dreptul lui. Nu stiu exact ce sa fac si cum sa fac, nu ma doare dar sunt un pic ingrijorat ca nu era acolo. Si da, am facut si sex neprotejat, dar nu ar fi prima oara cand am facut asta.
Astept raspuns.

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Faptul ca nu e prima oara nu inseamna ca la un moment dat nu te poti imbolnavi. Daca tii cat de cat la sanatatea ta si la....fertilitatea ta, foloseste prezervativul. Iar acum consulta cat de curand medicul dermato-venerolog.