Buna

Boli genitale masculine

Postata de addictedsound cu 13 ani in urma.

Am si eu o problema!Adica aceea, cu ejacularea precoce!Care ar fi cauzele?Cum as putea sa remediez aceasta problema?

Raspunsuri (4)

Csara

acum 13 ani

Sunt mai multe cauze: cauze care tin de probleme de sanatate ale aparatului uro-genital, cauze psihologice, etc. Ai o partenera? E stabila? Te mastrubezi des? Dureri, usturimi, mancarimi...?

addictedsound

acum 13 ani

Am partenera! Relatia, ce pot sa spun e stabila! Am m-ai avut certuri! De masturbat da dar nu foarte des! Aveam o durere a testiculelor atunci cand ne jucam...jocuri sexuale!

raspuns

acum 13 ani

Durerea aceea a testiculelor atunci cand doar va jucati, fara sa ejaculezi, este normala. Solutia este sa ejaculezi cat mai curand dupa ce terminati jocurile....

ati

acum 13 ani

uite ce spun eu .. citeste pe net care sunt solutiile si pune ceva in practica adika , sunt foarte multe jocuri pe care le puteti face impreuna cu scopul k pe parcurs sa numai ai probleme de genu .. vb cu ea si se rezolva
( eu am avut aceeasi problema si fosta prietena, nu am facut nimic in privinta asta totusi cu actuala ma tine de sunt surporins si eu de performante fara sa fii facut nimic , din prima m-a tinut mult )

nu are masturbarea nimic cu sex-ul ..s 2 lumi diferite !.. mai citeste pe net dar direct solutii nu sfaturi si sfaturi .. bafta sa auzim de bine!