buna

Boli genitale masculine

Postata de cu 14 ani in urma.

buna am si eu o intrebare,am citit undeva pe net ca daca faci mult sex ti se lungeste penisul cpina la 1cm,ii adevarat?

Raspunsuri (5)

Sheila

acum 14 ani

Spor. Nu cred ca va da rezultate, nu am auzit pana acum dar poti incerca, sa ne ti la curent cu performantele:)

acum 14 ani

cine te-a pacalit?:)
daca reusesti sa ne anunti

mariaioana99

acum 14 ani

tre sa tragi de el

Darth Vader

acum 14 ani

Si functioneaza? Am un prieten timid care e in aceeasi situatie.

catalina164

acum 14 ani

nu este adevarat..asta e un mit...singura posibilitate de a mari un penis este, chirurgical sau cu lupa..;;) bafta!