buna

Boli genitale masculine

Postata de Nora5 cu 15 ani in urma.

buna
Cel mai bine cred ca este sa nu le folosesti pe timpul noptii, le inchizi sau le duci in alta camera.Asa vei avea un somn linistit fara probleme

Raspunsuri (3)

iosif141777

acum 14 ani

am 21 d ani...si am jetul urinar destul de slab..si inprastiat....e posibil fie prostata? cewa sfaturi...?

Sheila

acum 14 ani

Citat:
am 21 d ani...si am jetul urinar destul de slab..si inprastiat....e posibil fie prostata? cewa sfaturi...?

Este posibil sa ai o infectie urinara.Mergi la urolog si fa catea investigatii, netratata, boala iti poate afecta viata sexuala

Utilizator_nou20034

acum 14 ani

Citat:
am 21 d ani...si am jetul urinar destul de slab..si inprastiat....e posibil fie prostata? cewa sfaturi...?

Pentru Iosif,

Jetul urinar imprastiat poate semnala si o afectiune a uretrei...
Medicul e cea mai buna solutie, totusi trebuie depasit sentimentul stanjenitor. Ganditi-va ca urologul este specializat pe acest domeniu si nu aveti decat sa va simtiti confortabil.

Succes!