BUNA ZIUA

Boli genitale masculine

Postata de doneflorian cu 10 ani in urma.

Done Florian ma numesc am si eu o problema pe maine si pe picioare mi-au aparut acum niste galme niste umflaturi nu ma dor doar atunci cand apas pe ele imi puteti spune si mie despre ce e vorba? va multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa fiti consultat de catre un medic internist pentru evaluare. Poate fi vorba de lipoame ( formatiuni benigne cu continut grasos) insa este nevoie de un consult de specialitate pentru un diagnostic cert.