Buna ziua :)

Boli genitale masculine

Postata de ilji_san cu 11 ani in urma.

Va salut, de ceva vreme preputul meu are un aspect foarte neplacut, vizibil mai ales cand penisul este in erectie. Acesta este rosu, inflamat, cu niste pete albe si rosii si cu un edem in interiorul caruia se vede un punct alb, intepator si dureros la atingere. Precizez ca acum cateva luni am mers la un urolog pt o operatie de frenectomie, mi-a analizat penisul, a remarcat si acesta aspectul, i-am cerut sfatul si l-am intrebat daca este cazul sa merg la un dermatolog, dansul raspunzandu-mi ca nu e cazul.
Au trecut cateva luni de atunci si nimic nu s-a schimbat. Mentionez ca nu am avut contact sexual neprotejat si ca respect cu sfintenie regulile de igiena.

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este cazul sa apelati la un dermatolog.