buna ziua

Boli genitale masculine

Postata de icmiris cu 12 ani in urma.

Prietena mea si-a facut un control in urma caruia a descoperit ca are tricomonas si candida . La ce medic ar trebui sa merg si eu ?
Multumesc anticipat .Eu nu am avut niciodata probleme de acest gen si nu stiu .

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

La un medic dermato-venerolog.

icmiris

acum 12 ani

Multumesc mult , asa banuiam si eu , cineva imi spusese ceva de un urolog si de asta am intrebat .