buna ziua

Boli genitale masculine

Postata de marina 1986 cu 14 ani in urma.

ma cam doar asa testiculelle nu stiu d ce de la ce poate fi ?astept raspuns vostru multumesc

Raspunsuri (5)

raluca

acum 14 ani

Buna,
Poate te-ai lovit, daca nu, mergi la un urolog sa vada ce ai. Noi nu te vom putea ajuta, urologul este in masura sa-ti spuna mai multe. Asa ca mergi la medicul de familie si cere o trimitre la medicul urolog. Numai bine si sa ma tii la curent. Pe curand

Citat:
ma cam doar asa testiculelle nu stiu d ce de la ce poate fi ?astept raspuns vostru multumesc

Sheila

acum 14 ani

Poate in ultimul timp ai depus mai mult efort(mergi la sala?) sau porti o lenjerie prea stramta.
Daca in 2 sapt nu trece ar trebui sa faci o vizita la urolog

Romaniac

acum 14 ani

Marina 1986 , vezi ca nu-i de joaca cu testiculele. Palpeaza-le , compara-le si daca au dimensuini diferite mergi imediat la medic.
[url]//sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/tulburari-ale-sistemului-reproducator-la-barbat-afectiuni-testiculare_626#Torsiunea_testiculara[/url]
Dupa cum vezi unele necesita tratament de urgenta (torsiunea).

mariaioana99

acum 14 ani

o fi de la tezla

Adrienne

acum 14 ani

Ti-am citit cele cateva interventii facute pe probleme genitale masculine. Am doar o intrebare : iti place sa te distrezi pe seama problemelor unor oameni ?