Buna ziua,as avea o problema de cateva luni am o iritatie la capul penisului miau iesit puncte rosi si mi se tot face un fel de crema pe tot capul si mi se restrange pielea care acopera penisul?

Boli genitale masculine

Postata de MembruMobileApp1508497463 cu 6 ani in urma.

De cateva luni a inceput sa mi se faca puncte rosi pe capul penisului poi dupa cateva saptamani a inceput sa mi se faca ca un fel de purio in fiecare dimineata aveam un fel de crema alba ca smantana si imi provoaca mancarimi de il curat incepe sa cerne ceva lichid lipicios si ma ustura varful capului,mar putea ajuta cineva daca va rog??

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Candidoza-si-alte-infectii-micotice/simptome-de-candida-la-barbati_11317

MembruMobileApp340297

acum 6 ani

Buna ziua Am probleme cu penisul, pielea este prea strânsă și formează un inel in jurul ei cu greu in erecție pot decalota mai ales când trebuie să incep un act sex după contact pielea prezintă tăieturi iar capul pare prea umflat ce poate fi si ce tratament se poate utiliza