Bună seara?

Boli genitale masculine

Postata de ADELIN cu 11 luni in urma.

Am 32 de ani și soția mea nu ii place cum o satisfac pentru că decâte ori facem dragoste/sex penisul meu se înmoaie și mai mult de 2-3minute nu durează până îmi dau drumul in vagin ce as putea sa fac sau cum sa procedez sa dureze mai multe minute îmi spune că nu o satisfac nu este mulțumita de mine

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

Disfunctia erectila poate avea cauze multiple, inclusiv stres, anxietate, depresie, probleme de relatie sau probleme de sanatate fizica, cum ar fi diabetul sau bolile cardiovasculare.

Este recomandat sa consultati un medic urolog pentru o evaluare completa si recomandari adecvate.

Va recomandam sa va programati la un medic urolog: https://www.clickmed.ro/medic/urologie

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/disfunctia-erectila-cauze-si-solutii_17162
sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/10-sfaturi-pentru-prevenirea-disfunctiilor-erectile_7534
sfatulmedicului.ro/Remedii-naturiste/remedii-naturiste-pentru-tratarea-disfunctiei-erectile_5246