bubite

Boli genitale masculine

Postata de mirceat82 cu 13 ani in urma.

buna ziua! De cateva zile mi-a aparut niste bubite rosii pe capul penisului, aseara dupa contact sexual cu sotia mea am observat ca o pelicula subtire de piele se descuama, ca si niste basicute sparte fara lichid si ustura ft tare. De asemenea si sotia mea a avut acum cateva zile probleme cu usturimea si avea o secretie branzoasa. Inca nu am fost la medic, cert e ca existe ceva microb care il avem amandoi. Oare ce ar putea fi?

Raspunsuri (3)

ina

acum 13 ani

Poate fi o candida sau ceva mai complicat. Macar sotia ar trebui sa mearga la medic pt a primi tratament

Iuli

acum 13 ani

Ba nu! Trebuie sa mearga AMANDOI la un dermato-venerolog pt tratament. Altfel se vor reinfecta in permanenta si nu va functiona nici un tratament.

Dr Gabriel Stoica

acum 13 ani

Buna seara,
Daca afectiunea nu a trecut, va rog sa ma contactati.

Dr. Stoica Ion Gabriel
Medic primar Pneumologie, Alergologie si Imunologie Clinica
Doctor in stiinte medicale
Competenta in explorari functionale respiratorii speciale
Competenta in endoscopie bronsica
Competenta in management sanitar
Consilier antifumat
Membru al:
European Respiratory Society
European Academy of Allergy and Immunology
Soociété de Pneumologie de Langue Française
American Thoracic Society
Societatea Romana de Pneumologie
email: [email protected]