Bubite sub piele penisului

Boli genitale masculine Pemfigoid

Postata de munteanuseby21 cu 10 ani in urma.

De vre-o 2 ani am pe pielea penisului mai exact sub piele niste bubite ( basicute) , nu am nici-o problema , nu ma dor , nu ma deranjeaza , nu afecteaza urinarea nimik , singura chestie ce ma deranjeaza este aspectul . sunt foarte numeroase si tari , parca ar fi niste pietricele de nisip . Sunt de culoare galbuie si incep de la baza penisului si s-au inmultit pana la capul penisului , dar aceste sunt prezente si la baza firului de par de pe testicule , Care este problema este vre-o boala , se poate trata ?

Raspunsuri (4)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Consultati medicul urolog si/sau dermatolog pentru evaluare.

munteanuseby21

acum 10 ani

Stiu ca trebuie sa consult medicul dar asa vrea mai intai sa stiu ce e

MembruMobileApp1505558962

acum 6 ani

Am auzit ca daca speli penisul cu o cana de apa calduta si o lingurita de bicarbonat..se poate trata.Este adevarat????

Utilizator11616361387

acum 3 ani

Și eu am una sub piele...se vindecă de la sine????