Bubite rosii pe penis! Rog raspuns urgent!!!

Boli genitale masculine

Postata de gaby@ cu 12 ani in urma.

Buna ziua! V-am scris pt ca ma macina o intrebare. De vreo cateva zile am observat ca i-au aparut sotului meu niste bubite rosii aproape de capul penisului si are si ceva alb pe penis (cum e secretia la femei). Eu nu am intretinut relatii sexuale cu sotul meu pt ca de abia am nascut. Care ar fi cauza acestor aparitii? Se poate sa fi fost cu o alta femeie (va rog sa-mi spuneti parerea dumneavoastra)? Si care ar fi tratamentul?

Raspunsuri (7)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Secretia uretrala ce apare la nivelul penisului poate fi expresia unei uretrite (inflamare a uretrei, canalul de legatura a vezicii urinare spre exterior) de cauza gonococica sau non-gonococica (herpes genital, infectii cu chlamidia , trichomonas etc) , a unei prostatite , in marea majoritate transmise pe cale sexuala. Ar fi indicat controlul ambilor parteneri. poate fi indicata recoltarea secretiei uretrale pentru a depista factorul cauzal.

gaby@

acum 12 ani

Inseamna ca a fost cu alta femeie, nu?

Alina

acum 11 ani

DA! asa am patit si eu dupa care mia recunoscuto chiar el! chiar cu doua femei

Petru

acum 10 ani

Vorbesti p***ai,nu e virba de infidelitate,eu am aceeasi problema sin cand in cand si nu am avut alt contact sexul decat cu prietena mea.e o sesibilitate anpenisului la secretia vagina din timpul actului sexual.remediul inca nu l.am gasit,trece de la sine dupa cateva zile.

mitel

acum 10 ani

am un penis bolnav de patru anii ,am niste negei sau niste borboane nustiu cum se chiama am incercat cu tot felu de creme nu merge ce trebuie sa fac astept un raspuns urgent ,?????, am pielea uscata , iar la jumatea pieli am cam un inel ce se strange iar apoii se face mici crapaturii ,,,??? iar la capul pulii ieste foarte rosu si iritant caci in timpul actului sexual termin foarte repede ?am consultat plus de cinci doctori fiecare mia dat alta crema am ajuns la disperare?

mitel

acum 10 ani

am un penis bolnav de patru anii ,am niste negei sau niste borboane nustiu cum se chiama am incercat cu tot felu de creme nu merge ce trebuie sa fac astept un raspuns urgent ,?????, am pielea uscata , iar la jumatea pieli am cam un inel ce se strange iar apoii se face mici crapaturii ,,,??? iar la capul pulii ieste foarte rosu si iritant caci in timpul actului sexual termin foarte repede ?am consultat plus de cinci doctori fiecare mia dat alta crema am ajuns la disperare?

Anonim

acum 10 ani

Salut,
Am si eu aceeasi problema. As dori sa te intreb daca ai rezolvat cumva cu iritatia respectiva. Mie mi se si umfla foarte tare capul penisului dupa actul sexual. Te rog da-mi un raspuns.
Multumesc!