bubite rosii, mancarime,

Boli genitale masculine

Postata de rhobar cu 11 ani in urma.

Buna ziua,
Am 18 ani si am avut contact sexual neprotejat in urma cu o saptamana.Iata problema mea:
Am descoperit in urma cu aproximativ 2-3 zile ca suprafata capului penisului a prins o alta culoare(rosiatica), am inceput sa-mi fac griji si am cautat sa ma informez din moment ce mi-ar fi rusine sa merg la medic pentru asaceva.. :D Am descoperit pe site ca recomandati Clotrimazol si am cumparat un tub de 15g Climatrizol Atb10mg/g dupa ce am indentificat afectiunea mea ca fiind Candida albicans.. va rog sa-mi spuneti daca este bine ce fac, intentionez sa ma dau cu crema pe zona afectata dimineata si seara pana-mi trece. Am si o poza in cazul in care considerati ca ar putea fi altceva. Mentionez cs au disparut mancarimile dupa prima aplicare. ( link: http://i45.tinypic.com/2yv8o5y.jpg )

Raspunsuri (5)

Sanda

acum 11 ani

iti recomand sa folosesti atat tu cat si partenera Candy Clear 5. Elimina toate simptomele provocate de candida si chiar este bun. Toata familia l-a folosit si toti am scapat de candida

alex

acum 10 ani

ai folosit cumva Candy Clear 5?

george

acum 10 ani

si mie la fel miau aparut si nustiu ce sa fac nu exista un leac natural sau ceva??

adi

acum 10 ani

ai gasit ceva remediu? si la mine arata asemanator cu ce a postat rhobar...

adi

acum 10 ani

ai gasit ceva remediu? si la mine arata asemanator cu ce ai postat...
multumesc anticipat pt ajutor