Bubite rosii (ca niste cosuri mici ) si multe pe capul penisului :(

Boli genitale masculine

Postata de Shady87 cu 12 ani in urma.

Buna ziua....va rog din suflet sa ma ajutati cu o problema....in urma cu 2 zile mi-au aparut cateva bubite rosii pe capul penisului...dar erau f putine si initial am crezut ca e o iritatie....ieri am avut 2 contacte sexuale iar dupa mi-au aparut pe toata suprafata capului penisului.tin sa precizez ca s-au extins si spre preput iar capul penisului a capatat o culoare rosie...ma ustura putin dar simt mereu o jena.pe partenera mea o ustura vaginul dupa actul sexual.sunt f speriat.ce e de facut ??? Va rog mult dati-mi un sfat

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 12 ani

Ea merge la ginecolog, tu la dermato-venerolog, si asta cat mai repede!!!

Dragos

acum 10 ani

Posibila candidoza, mergeti la medic.

eu

acum 10 ani

ce pot face daca imi curge putin sange din vagin si ma ustura datimi un rasp cat mai repede

Marius Marosan

acum 10 ani

Iti recomand sa folosesti un sapun pe baza de 100% ulei pur de arbore de ceai de la Thursday Plantation.
Se stie de sute de ani ca uleiul de arbore de ceai contine compusi antibacteriali si antimicrobiali foarte puternici.
Eu il folosesc de foarte mult timp si sunt foarte multumit de el.
Mai folosesc sapunul de la Thursday Plantation si pentru a controla excesul de sebum