Bubite pe pielea penisului

Boli genitale masculine

Postata de AlexandruN cu 10 ani in urma.

Salutari. Am 15 ani si de ceva vreme am observat ca mi-au iesit niste "bubite" de culoarea pielii pe pielea penisului si pe testicule.
http://s12.postimg.org/61rqump99/20130729_025233.jpg
Nu am avut nici un contact sexual deci nu se pune problema sa fie din aceasta cauza.
Nu am fost la medic inca,asa ca astept parerile voastre.

Raspunsuri (2)

Ciprian_Alexandru

acum 9 ani

Salut, si eu am la fel tot cam de la 15 ani... Ce ai rezolvat cu medicul, astept raspuns urgent ca am o problema jos cu iritatie si e aparuta cam in aceeasi perioada??

[][][][][]

acum un an

Mie mi-a aparut 4 bubițe roși care nu ma deranjează cu nmk doar aspectul lor dar mi-a apărut acum peste seara la 14 ani și m-am îngrijorat și îmi ieste rușine sa ma duc la dermatolog